Rozvody vody a topení

Poskytuje kompletní služby v oblasti rozvodů vody a topení pro vaši domácnost nebo firmu. S našimi odborníky se postaráme o všechny vaše potřeby týkající se instalace a údržby vodovodních a topenářských systémů.

Nabízíme širokou škálu služeb, které zahrnují nejen samotné rozvody vody a topení, ale také montáž vodovodních přípojek, odpadů a dalších potřebných komponentů. Spolupracujeme s renomovanými dodavateli materiálu, což nám umožňuje nabídnout konkurenceschopné ceny a zároveň zajistit vysokou kvalitu materiálu pro vaše projekty.

rozvody vody a topení

S naším týmem odborníků a techniků máte jistotu, že vaše rozvody vody a topení budou provedeny profesionálně a bez komplikací. Zajišťujeme precizní montáže, které splňují nejvyšší standardy a bezpečnostní předpisy.

Nezáleží na rozsahu vašeho projektu - zvládneme jak menší úpravy stávajícího systému, tak i kompletní novou instalaci. S individuálním přístupem k vašim potřebám vytvoříme optimální řešení, které odpovídá vašim požadavkům a představám.

Kontaktujte nás ještě dnes a dozvěděte se více o našich službách. Rádi vám poskytneme další informace, odpovíme na vaše dotazy a připravíme nezávaznou nabídku. Spolehněte se na naši odbornost a zkušenosti při realizaci vašich rozvodů vody a topení.

Montáž tepelných čerpadel

 

Tepelné čerpadlo

Výhody tepelného čerpadla

Existuje několik klíčových důvodů, proč se tepelná čerpadla těší oblibě mezi mnoha lidmi:

 • Snadná údržba a bezproblémový provoz.
 • Nezávislost na fosilních palivech, jako je uhlí nebo zemní plyn.
 • Environmentální šetrnost a ohled na ekologii.
 • Možnost dosáhnout významných úspor energie.

Tepelná čerpadla využívají nevyčerpatelný zdroj energie z okolního prostředí (zejména země, vzduchu nebo vody). Tuto energii získanou ze zdroje dále zesilují a využívají ji k vytápění budov nebo ohřevu vody. Jedním z nejčastějších důvodů, proč si lidé tepelná čerpadla pořizují, je jejich schopnost výrazně snížit náklady na energii. Tímto způsobem tepelná čerpadla nejenom šetří energii, ale také přispívají k ochraně životního prostředí.

Úspora tepelného čerpadla

Počty jsou jednoduché, ale zároveň závisí na individuální situaci ve vaší domácnosti. Průměrně platí, že tepelné čerpadlo může přinést úsporu nákladů až 50 % ve srovnání s plynem a až 75 % ve srovnání s elektřinou. V případě společnosti Woltair vždy pečlivě zohledňujeme specifické podmínky jednotlivých domácností a doporučujeme zařízení, které se řadí mezi nejlepší možnosti na trhu v České republice, s ohledem na širokou škálu značek a jejich výkonnost.

Záruka a servis tepelného čerpadla

Záruční podmínky se liší u různých výrobců. U nejkvalitnějších čerpadel může být poskytována záruka až na 10 let. Doporučujeme vám objednat servis tepelného čerpadla ještě před vypršením záruční doby. Tímto krokem zajistíte dlouhou životnost čerpadla a ušetříte si mnoho starostí. Chceme vás však upozornit, že je třeba být opatrní s výrobci, kteří slibují životnost čerpadel přesahující 30 let.

Servis tepelného čerpadla není pro běžné domácnosti povinný, ale obecně se doporučuje provádět jej alespoň jednou ročně. Tím prodloužíte životnost čerpadla a snížíte náklady na jeho provoz. Existuje mnoho rozumných důvodů, proč tak činit.


Průběh realizace tepelného

 • Kontaktujeme vás

   Po obdržení vaší poptávky se co nejdříve spojí s vámi náš poradce, který vás provede podrobnostmi, zjistí vaše očekávání a dohodne se s vámi na termínu, kdy zdarma provedeme důkladné zaměření vašeho domu.

 • Potkáme se

  Naši techničtí navštíví váš domov a provedou zaměření, výpočty potřebných parametrů a analýzu návratnosti. Zároveň identifikují případná rizika při realizaci a pečlivě si vyslechnou vaše přání a odpoví na vaše otázky. Díky této podrobné a individuální práci získáte skutečně dokonalý a na míru přizpůsobený návrh řešení.

 • Příprava a montáž Tepelného čerpadla

 • Společně s ohledem na dostupnost komponent skladem, složitost stavební přípravy a váš kalendář pečlivě plánujeme proces montáže. V každém kroku vás budeme provázet a poskytovat podrobné informace.

 • Vyplacení dotace

  Podle legislativních požadavků má stát 30denní lhůtu od finálního předání pro vyplacení dotace. I když se to stává v méně než 0,5 % případů, pokud by se náhodou stalo, že by byla vaše dotace zamítnuta, jsme připraveni vám ji vyplatit podle smlouvy z našich zdrojů.

 • Záruční a pozáruční servis

  Jsme tu pro vás vždy, když potřebujete využít naši záruční službu, rychlou opravu nebo pokud máte jakékoli dotazy, na které chcete získat odpověď.

Aktuálně | Mohlo by vás zajímat

neděle, 23 duben 2023 08:05

Fungování tepelného čerpadla je založeno na inteligentní konstrukci, která umožňuje odebírat teplo z chladnějšího prostředí a předávat ho do teplejší otopné soustavy, čímž se rozšíří do vytápěného...

neděle, 23 duben 2023 07:58

Tepelná čerpadla jsou zařízení navržená tak, aby využívala přírodních zdrojů tepla a jejich přeměnou na tepelnou energii poskytovala účinný způsob vytápění a chlazení. Tyto čerpadla se liší v...

Podlahové vytápění

Podlahové vytápění je moderní a efektivní způsob vytápění, který nabízí mnoho výhod. Umožňuje rovnoměrné rozložení tepla po celé místnosti, poskytuje vysoký komfort a zároveň šetří energii. Je ideální pro novostavby i rekonstrukce.

Máme velké zkušenosti s instalací podlahového vytápění a rádi vám poskytneme kompletní služby od návrhu a projektování až po samotnou realizaci.

Servis tepelných čerpadel

Co vám nabízíme:

Odborné poradenství:
Naši specialisté vám pomohou vybrat optimální systém podlahového vytápění, který splní vaše potřeby a požadavky. Poskytneme vám důkladné informace o různých možnostech, typy podlahových systémů a jejich výhody.

Návrh a projektování:
Naše tým připraví detailní projekt podlahového vytápění přizpůsobený vašemu domu nebo bytu. Zohledníme veškeré technické a prostorové parametry, abychom zajistili optimální a efektivní vytápění.

Profesionální instalace:
Naši zkušení technici zajistí kvalitní instalaci podlahového vytápění s důrazem na preciznost a bezpečnost. Využíváme moderní techniky a materiály, abychom dosáhli nejlepšího výsledku.

Záruka a servis:
Po dokončení instalace poskytujeme záruční servis a případně i pravidelnou údržbu, abyste měli jistotu, že vaše podlahové vytápění bude fungovat spolehlivě a dlouhodobě.

Nechejte své domovní prostředí hřát podlahovým vytápěním od naší společnosti. Kontaktujte nás pro více informací a nezávaznou konzultaci. Jsme připraveni vám pomoci realizovat vaše tepelné komfortní představy!

Děkujeme vám, že jste se obrátili na naši společnost, specializující se na montáž a servis tepelných čerpadel a podlahového vytápění. Chceme vám poskytnout nejlepší možnou službu, která odpovídá vašim potřebám.

Pokud máte zájem o naše služby, vyplňte prosím náš krátký nezávazný poptávkový formulář. Tím nám umožníte lépe porozumět vašim požadavkům a připravit individuální nabídku. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a budeme se snažit co nejdříve reagovat na vaši poptávku.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Naši odborníci jsou připraveni vám pomoci a poskytnout veškerou potřebnou podporu pro váš projekt.

 

 

 

Rozsah cen tepelných čerpadel se pohybuje v závislosti na různých faktorech a specifikacích vybraného systému. Každý projekt má své individuální požadavky a nároky, které ovlivňují konečnou cenu. Nicméně, abychom vám poskytli představu o cenovém rozpětí tepelných čerpadel, zde uvádíme několik příkladů:

 Typ zařízeníDetailycena od
Varinata 1 Tepelné čerpadlo LG ThermaV 7-16kw Tepelné čerpadlo LG s učíností až do -15° , Cena s ohřevem TUV (ohřev užitkové vody)

300000-320000kč

Varinata 2 Tepelné čerpadlo LG ThermaV 7-16kw Cena bez ohřevu TUV 260000-290000kč
Varinata 3 Tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea 5-16kw  Splitové provedení   320000-340000kč

Tvorba internetových stránek Dejtonaweb.cz | Jan Adamec