Kontakty

Adresa:

JM Therm

Martin Jizba
U Rybníčku 25, 289 08, Běrunice - Běruničky
IČ: 03646629
Dic: CZ9603211101

telefon: +420 608 611 313
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


JMtherm je specializovanou společností zaměřenou na montáž a servis tepelných čerpadel a podlahového vytápění. S našimi odborníky se můžete spolehnout na prvotřídní služby a kvalitní provedení.

Naše dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabídnout kompletní řešení pro vaše tepelné potřeby. Montujeme moderní tepelná čerpadla, která vám pomohou dosáhnout úspor energie a zároveň přinést komfortní teplo do vašeho domova. Navíc se specializujeme na podlahové vytápění, které je nejen účinné, ale také esteticky příjemné, neboť nenarušuje design interiéru.

Náš tým odborníků vám rád poradí při výběru ideálního systému a provede jeho profesionální instalaci s ohledem na vaše individuální požadavky. Zajišťujeme také pravidelný servis a údržbu, abyste měli jistotu, že vaše zařízení bude vždy fungovat spolehlivě a efektivně.

Spolupracujeme s renomovanými výrobci a používáme nejnovější technologie, abychom vám poskytli moderní a energeticky úsporná řešení. Vaše spokojenost a pohodlí jsou pro nás prioritou.

Kontaktujte nás a dejte nám příležitost předvést vám naše profesionální služby. Budeme rádi, pokud se staneme vaším spolehlivým partnerem pro tepelná čerpadla a podlahové vytápění.

Tvorba internetových stránek Dejtonaweb.cz | Jan Adamec